Manuál pro tatínky

Collapse Show info

26 Led 2018 in Fotopráce

Author : admin

Musí to bejt strašný, Vy jako hlava rodiny, se jít potupně usmívat na povel k fotografovi.

Nejsem si jistá, jestli bych jako ALFA SAMEC podstoupila tak nebezpečnou akci, ohrožující moji vůdčí pozici ve smečce.

Chtěla bych Vás, ALFA SAMCE, jen ujistit a po nějaké té zkušenosti s focením rodin také poradit, že SMÍŘENÍ může být Vaším vykoupením.

Chápu, že mnoho z Vás, jde podstoupit tento rodinný rituál s podmínkou, že bude vypadat jako superhrdina! Než toto přání vyslovíte, nezapomeňte, že každý máme diametrálně rozlišné názory a vkus, to platí o superhrdinech dvakrát. Jen abyste nebyli překvapeni.

Po superhrdinovi přichází na řadu Vaše vlastní kreativita. Nebojte se a udělejte si aspoň jednu fotku dle Vašich představ.

Smiřte se pak ale s utrpením, které může následovat nejen v podobě nucených úsměvů. Celé focení se může proměnit v adrenalinový zážitek. Pro tento případ bych si radši vzala Diazepam, Rohypnol, Lexaurin a pokud jste slabší povahy, běžte rovnou do cyankálů.

Pamatujte si jednu základní a zásadní věc, která platí na každém rodinném focení – na fotce to musí slušet MÁMĚ! Zbytek není důležitej.

Pak už jen vydržte trochu domácího násilí v podobě partnerského focení a nakonec počítejte s tím, že si to sám po sobě uklidíte.

Vzdejte se dobrovolně všech svých mužských práv, buďte smíření, hodní, usmívejte se a nakonec stejně budete rádi, že máte s malým nosičem svých genů aspoň jednu fotku.

 

Tak hlavu vzhůru!