PORTRÉTY HOLČIČÍ

Collapse Show info

15 Pro 2015 in Ceníky

Author : admin

Je to pravda odvěkká, holky potřebujou vizážistku a kadeřníka a hodně hadrů.


Vizážistka

Když vás jednorázově nalíčí, stojí to 600,-. Když vám upraví vlasy, záleží to na vašich vlasech. Většinou to stojí od dvou stovek do zhruba pětikila.

 

Kadeřník

Asi si teď říkáte, na co kadeřníka, když to umí vizážistka. Ano, holky Vám hlavu porovnaj, ale profik je profik. navíc Vám vlasy může prodloužit, zahustit, ostříhat nebo oholit. Cena startuje na 500,-.

 

A pokud máte peněz jak želez a všechny je chcete do nás investovat, tak super, můžou s vámi zůstat po celou dobu focení a měnit vám tváře a hlavy a účesy…jak je libo.

Fotky jsou pak kreativnější.

 

Hadry

Já vím, nemáte co na sebe! Naprosto chápu, stejně vemte, co máte a co nemáte mám já v ateliéru. Žádnej strach a kdyby něco, mrkněte do nabídky na kartu „NEMÁM CO NA SEBE!“ Taky volba…

 

Money Honey

Cena za nafocení série je 500,-. Platí se na místě a počet sérií je jen a jen na vás. Po výběru fotek každá vyretušovaná finální fotka po 500,-.

Hotové fotky dostanete v tiskové kvalitě na cd (z toho vytisknete i billboard) a vytištěné ve velikosti 15×21. Fotky, které si nevyberete budou na cd v náhledu.

 Tak než se vrhnete do focení, nechte se inspirovat